Wynajem - 38-metrowe mieszkanie na Jarze Polecamy przytulne mieszkanie 2-pokojowe na Jarze, przy ul. Watzenrodego. SM MSM. Piętro 3 z balkonem .38-metrowe, salon z aneksem kuchennym, sypialnia. Łazienka z wanną i pralką. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, wolne od końca lutego. Czynsz 500 zł.

 

Cena wynajmu 1.900 zł, kaucja 2.400 zł, prowizja biura płatna. Oferta nie jest skierowana do osób ze zwierzętami. Garaż w cenie wynajmu !

 

KMI Nieruchomości 664-553-913

 

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ATRAKCYJNE LOKALE UŻYTKOWE / MIESZKALNE / USŁUGOWE - ZAPRASZAMY DO KONTAKTU ! - Uprzejmie informujemy, iż usługa pośrednictwa jest usługą płatną w przypadku wynajmu/zakupu nieruchomości wskazanej przez nasze biuro. Prezentacje nieruchomości są bezpłatne. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Współpracujemy z notariuszami, doradcami kredytowymi, radcami prawnymi, rzeczoznawcami majątkowymi. Wszystkie nasze działania przy sprzedaży bądź wynajmie nieruchomości mają na celu zapewnienie Państwu najwyższego poziomu bezpieczeństwa transakcji. LAUREAT ZNAKU JAKOŚCI - MADE IN TORUŃ 2019

Z1
Z2
Z4
Z5
Z6