Wynajem - Toruń - Mokre / Rubinkowo,

Numer oferty:

02660W/2020

Cena:

9296 zł

Powierzchnia lokalu:

251 m²

Ilość pokoi:

Cena za m²:

0 zł

Rodzaj lokalu:

Lokal

Rodzaj budynku:

Biurowo-Handlowy

Rok budowy:

0

Materiał budynku:

0

Piętro/Ilość kondygnacji:

1/2

Ogrzewanie:

0

Ciepła woda:

Wodociąg miejski

Okna:

PCV

Rynek:

Wtórny

Typ oferty:

Wynajem


Opis:

Budynek handlowo / usługowo / biurowy

 

Lokal o powierzchni 251 m2, położony na 1 piętrze w nowym budynku z 2019 roku. Budynek składa się z dwóch kondygnacji o dużym przeszkleniu. Lokal wyposażony jest w instalacje:

-elektryczną

-tele-informatyczną,

-alarmową,

-wentylację,

-klimatyzacyjną,

-wodociągową,

-kanalizacyjną,

-c.o. gazową.

 

Przed obiektem znajduje się parking na 50 miejsc, dostęp do lokalu 24/h. Obiekt położony jest w dzielnicy biznesowej, przemysłowej. Lokale przeznaczone są dla firm specjalizujących się w szeroko rozumianej obsłudze firm, inwestycji i różnych przedsięwzięć oraz dla oddziałów i przedstawicielstw firm. Kompleks posiada bardzo dobrą lokalizacje. Łatwy dojazd z różnych rejonów Torunia – Makro, Carrefour, Leroy Merlin, Warszawę, Olsztyn.

Istnieje możliwość korzystania z salki konferencyjnej oraz urokliwego patio z ogrodem i meblami ogrodowymi. Korzystne warunki do organizowania kameralnych imprez promocyjnych i motywacyjnych. Poza piękną architekturą i wykończeniem na wysokim poziomie, obiekt jest nowoczesny, dobrze wyposażony, z możliwościami różnorodnego podziału powierzchni. Lokal wolny od 1 czerwca 2022 r.

 

Kwota wynajmu 9.296,25 zł netto

Opłaty licznikowe :woda, ścieki, śmieci, wentylacja mechaniczna z podgrzewanym powietrzem, konserwacja zieleni, system alarmowy, sprzątanie części wspólnych, mycie okien etc.

Łączna kwota z opłatami 11.979,50 zł netto

 

Polecamy!

Nr Licencji Pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 5591 Kontakt (56)477-50-37, 601-337-556Zdjęcia: