Wynajem - Polna, Polna

Numer oferty:

02442W/2018

Cena:

22500 zł

Powierzchnia lokalu:

450 m²

Ilość pokoi:

Cena za m²:

50 zł

Rodzaj lokalu:

Lokal

Rodzaj budynku:

Biurowo-Handlowy

Rok budowy:

2019

Materiał budynku:

Cegła

Piętro/Ilość kondygnacji:

0/3

Ogrzewanie:

CO miejskie

Ciepła woda:

Wodociąg miejski

Okna:

Połaciowe

Rynek:

Pierwotny

Typ oferty:

Wynajem


Opis:

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY 

 

Prezentujemy Państwu nieruchomość komercyjną do wynajęcia przy Ul. Polnej 61 w Toruniu ( dzielnica przemysłowa - Mokre). Topowa lokalizacja. Obiekt w stanie deweloperskim, bezpośrednio przy ruchliwej drodze. Metraż 450 m2, parter, 1 oraz 2 piętro.

Planowane zakończenie inwestycji - 1 kwartał 2019 roku. Budynek pod względem funkcjonalnym i estetycznym podzielony jest na dwie części. W pierwszej z nich znajduje się trzykondygnacyjny budynek handlowo – biurowy. Uzupełnieniem funkcjonalnym dla pierwszej części obiektu jest jednokondygnacyjna część magazynowa, znajdująca się w drugiej części budynku. Na parterze trzykondygnacyjnej części budynku znajduje się sala sprzedaży oraz zaplecze socjalne Na 1 oraz 2 kondygnacji powierzchnie biurowe przeznaczone pod wynajem z pomieszczeniami sanitarnymi.
Wejście do części biurowo – handlowej znajduje się od strony ulicy Polnej. Osobne wejście do pomieszczenia węzła cieplnego. Wejścia do części magazynowej zlokalizowano od północy i od wschodu. Budynek nie jest podpiwniczony. Wzdłuż elewacji frontowej części biurowo –handlowej zaprojektowano po 14 miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Każda kondygnacja ma ok 150 m2. Cena wynajmu 50 zł za m2 oraz media. Istnieje możliwość przystosowania lokalu pod przyszłego najemcę. Wynajem tylko części biurowo-handlowej, 450m2 z możliwością podnajmu powierzchni biurowych. 

Nr Licencji Pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 5591 


Zapraszamy do kontaktu KMI (56) 477-50-37, 664-553-913 

 

 

-Zdjęcia: