Sprzedaż - Toruń - Starówka,

Numer oferty:

01348S/2018

Cena:

4400000 zł

Powierzchnia lokalu:

675 m²

Ilość pokoi:

Cena za m²:

0 zł

Rodzaj lokalu:

Kamienica

Rodzaj budynku:

0

Rok budowy:

0

Materiał budynku:

0

Piętro/Ilość kondygnacji:

0/3

Ogrzewanie:

0

Ciepła woda:

0

Okna:

0

Rynek:

Wtórny

Typ oferty:

Sprzedaż


Opis:


ATRAKCYJNA KAMIENICA NA SPRZEDAŻ STARÓWKA ! ! !
 


Prezentujemy Państwu atrakcyjnie położoną kamienicę na sprzedaż! Kamienica znajduje się w ścisłym centrum Starówki, po kapitalnym remoncie, kamienica o powierzchni użytkowej 675 m2, wyposażona jest w instalację elektryczną, gazową, wodociągową, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania z sieci miejskiej oraz windę.

Kamienica posiada lokal użytkowy o powierzchni 200 m2 położony na parterze z witryną handlową (wynajmowany). Standard lokali również mieszkalnych bardzo dobry - po kapitalnym remoncie. Na wyższych kondygnacjach znajdują się lokale biurowe, oraz mieszkalne które są wynajęte. Umowy cywilno-prawne, na czas nieokreślony. Przed kamienicą istnieje możliwość wystawienia ogródka letniego, lokal na parterze z funkcją lokalu gastronomicznego.
Oferta godna polecenia - bardzo atrakcyjna lokalizacja!

Kamienica położona jest na działce o powierzchni 240 m2. Stan prawny działki - własność.

Nieruchomość należy do dwóch osób fizycznych ( współwłasność )


Powierzchnia użytkowa kamienicy to około 675 m 2, w tym około 200 m2 lokalu użytkowego na parterze, pozostały metraż to mieszkania lub lokale użytkowe ( nie wymagają zmiany przeznaczenia)

W roku 2010 r. zakończono generalny remont ( praktycznie kamienica została w znacznej części wybudowana od nowa ) i nadbudowę obiektu. Wykonane jest powiększenie części mieszkalnej o około 200 m2 powierzchni użytkowej ( nadbudowywane zostały 2 kondygnacje ), podłączenie do miejskiej sieci grzewczej, oraz wprowadzenie windy celem podniesienia walorów użytkowych.

Ponadto w ramach remontu wykonane zostało wejście z ulicy do zabytkowych piwnic ( powierzchnia około 99 m2 ), celem ich otwarcia i przekształcenia w lokal użytkowy, oraz została przez sanepid uzgodniona technologia lokalu na parterze pod kątem możliwości prowadzenia w nim działalności restauracyjnej. Piwnica jest również połączona z parterem schodami wewnętrznymi w lokalu – możne je w razie potrzeby zamknąć.

W budynku założona i rozprowadzona jest instalacja telefoniczna, alarmowa ( każdy z lokali ma oddzielne kodowanie ), instalacja p-poż i powiadamiania straży pożarnej.

W lokalu na parterze zainstalowana jest przy wejściu kurtyna powietrzna, oraz wentylacja i klimatyzacja.Nr licencji Pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 5591

Kontakt 56 477 50 37, 602 506 220Zdjęcia: