Sprzedaż - Lubicz Górny,

Numer oferty:

00594S/2017

Cena:

1300000 zł

Powierzchnia lokalu:

395 m²

Ilość pokoi:

5

Cena za m²:

0 zł

Rodzaj lokalu:

Dom

Rodzaj budynku:

Willa

Rok budowy:

2014

Materiał budynku:

0

Piętro/Ilość kondygnacji:

0/0

Ogrzewanie:

0

Ciepła woda:

0

Okna:

0

Rynek:

Wtórny

Typ oferty:

Sprzedaż


Opis:

ATRAKCYJNA OFERTA SPRZEDAŻY DOMU !!!


Dom położony w Lubiczu Górnym.


POWIERZCHNIA:

230 m2 + 30 m2 poddasze
dodatkowo 45 m2 garaż oraz wolno stojąca 30 m2 kotłownia z drewutnią oraz garażem i 60 m2 strych nad kotłownią.
Rok budowy 2014 r.

Technologia budowy:

Zbudowany w systemie energooszczędnym z gazobetonu. Ściany trzy warstwowe ocieplone wełną mineralną. Dach wielospadowy pokryty płytą OSB wodoodporną. Płyta pokryta papą. Na całości położony gont o dużej grubości. Rynny dachowe wprowadzone pod chodnikami w ziemię i ukierunkowane na działkę. Okna trzyszybowe.

Ogrzewanie:

Dom ogrzewany przez głębinowe pompy ciepła, cztery odwierty po 80m. W całym domu ogrzewanie podłogowe plus grzejniki specjalnie przystosowane do pomp ciepła klima-konwentor wspomagające ogrzewanie, a w lato mogą służyć jako klimatyzacja.

W salonie zamontowany kominek 24kw z płaszczem wodnym. Rozwiązanie to wpływa na jeszcze większą oszczędność po rozpaleniu w kominku. Kotłownia zainstalowana jest w budynku gospodarczym ze strychem przy domu. Po jednej stronie jest drewutnia, a po drugiej miejsce na trzecie auto, motor lub inny pojazd.

Pomieszczenia:

Na parterze wiatrołap z garderobą, hol, salon, jadalnia z wykuszem, kuchnia reprezentacyjna i mała przytulna kuchnia robocza, która zapewnia porządek i czystość. Meble wykonane są w całości z drzewa. Sprzęt z "najwyższej półki".2- 2-komorowe, granitowe zlewy z dożywotnią gwarancją. Duża zabudowana lodówka LIEBHERR o pojemności ok.350 l. Osobno zamrażalka o tej samej pojemności. Zmywarka Bosch, 2 okapy Franke, 2 płyty grzewcze gazowe-retro, piekarnik Indesit.
WC dla gości, schowek pod schodami oraz gabinet.

Dom połączony jest z dużym garażem o powierzchni 45 m2. Na podłogach położone są płytki kamienne - trawertyn w ciepłym kolorze, który oddaje ciepło. W salonie panele wysokiej klasy przeznaczone do ogrzewania podłogowego.

Półpiętro, na którym mieszczą się dwa pomieszczenia. Pralnia-prasowalnia oraz pokój łazienkowy z bardzo dużym prysznicem z siedziskiem i deszczownicą wykonaną z kamienia naturalnego. Znajduje się tu również duża komfortowa wanna. Na ścianach położone są płytki włoskiego producenta imitujące stylową tapetę.

Na piętrze trzy duże sypialnie, każda z nich posiada przestronną garderobę oraz balkon.

Poddasze - do aranżacji, świetnie nadaje się na kolejną sypialnie lub pokój gier.

Cały dom zdobią wysokiej klasy sztukaterie.
Parapety wewnętrzne wykonane z marmuru, natomiast zewnętrzne z piaskowca.

Schody wykonane z dębu.
Dodatkowe wyposażenie:
Centralny odkurzacz wysokiej klasy.
Alarm z ochrona. Czujniki ruchu w całym domu, w oknach kurtyny na ruch, w garażu czujniki ruchu. Alarm sterowany również pilotem.
Dom znajduje się na dużej w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 1690 m2. Na działkę nawiezione zostało 60 przyczep czarnej ziemi dzięki czemu trawa jest piękna i zielona. Zasadzone są drzewa owocowe i iglaki. Wszystkie drzewka i rośliny ozdobne zostały tak dobrane, aby zdobiły a jednocześnie nie wymagały dużej pracy. Cała działka ogrodzona jest murem w stylowym wykończeniu. Zapewnia to całkowitą intymność . Wjazd na posesje umożliwiają dwie przesuwane bramy.

Kwota sprzedaży 1,3 mln zł

Polecamy!

Nr Licencji Pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 5591

 

Kontakt 56 477-50-37, 601-337-556Zdjęcia: