O firmie

Miło nam powitać Państwa na naszej stronie internetowej. Jesteśmy licencjonowanym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zajmujemy się pośrednictwem w kupnie i sprzedaży mieszkań, domów, oraz działek budowlanych i rekreacyjnych. Pośredniczymy również w wynajmie lokali użytkowych i magazynów. Zapewniamy naszym Klientom reklamę w magazynach i pismach lokalnych, internecie oraz na naszej stronie internetowej.

 

Nasi Klienci to firmy sieciowe jak i lokalni przedsiębiorcy. Specjalizujemy się w lokalach komercyjnych położonych na Starówce. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy własną bazę ofert, dzięki której możemy dobrać oferty pod konkretne potrzeby Klienta. 

Nasi Klienci : Wawel, Open Finance, Tiger, Żabka, Rainbow Tours, Warka, Lilou, Lokaah, Be Original, Lody Bosko, Biesiadowo, Butik Bianca, Twoje Soczewki, United Chicken, E-papierosy etc. ...

 

Właściciel Biura Nieruchomości "KMI" posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami o numerze 5591 uprawniającą do wykonywania działalności zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Istniejemy na rynku nieruchomości już 11 lat !! 


Świadczymy kompletne usługi w zakresie:

 

Siedziba biura znajduje się w Toruniu przy ul. Piekary 14/5, na Starówce. Dla naszych Klientów miejsce to jest bardzo dogodne, gdyż znajduje się w centrum miasta.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszym biurem.

Gwarantujemy miłe i profesjonalne podejście do Klienta.


 

Nasze certyfikaty