O firmie

Miło nam powitać Państwa na naszej stronie internetowej. Jesteśmy licencjonowanym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zajmujemy się pośrednictwem w kupnie oraz sprzedaży mieszkań, domów, działek budowlanych/komercyjnych. Pośredniczymy również w wynajmie lokali użytkowych i magazynów. Zapewniamy naszym Klientom reklamę w magazynach i pismach lokalnych, internecie oraz na naszej stronie internetowej.

 

Nasi Klienci to firmy sieciowe jak i lokalni przedsiębiorcy : Wawel, Open Finance, Tiger, Żabka, Rainbow Tours, Warka, Lilou, Ministerstwo Śledzia i Wódki, Restauracja Osetia, Lokaah, Be Original, Lody Bosko, Biesiadowo, Restauracja Karotka, Butik Bianca, Twoje Soczewki, United Chicken, E-papierosy etc. ...

Specjalizujemy się w lokalach komercyjnych położonych na Starówce. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy własną bazę ofert, dzięki której możemy dobrać oferty pod konkretne potrzeby Klienta. 

 

Istniejemy na rynku nieruchomości już 12 lat !! 


Świadczymy kompletne usługi w zakresie:

 

Właściciel Biura Nieruchomości "KMI" Krystyna Monti Investment posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami o numerze 5591 uprawniającą do wykonywania działalności zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Poniżej link przedstawiający Rejestr Doradców Rynku Nieruchomości PTEiDRN oraz wpis Biura KMI Nieruchomości:

https://profesjonalista.net/v2/wordpress/?page_id=117&action=view_single&id=73

 

Dnia 9 maja 2018 r. w Toruniu odbył się XXI Charytatywny Festyn Osiedlowy - Rudak Dzieciom, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć oraz wspomóc dzieci nagrodami konkursowymi. 

 

Współpracujemy z notariuszami, doradcami kredytowymi, radcami prawnymi, rzeczoznawcami majątkowymi - wszystkie nasze działania przy sprzedaży bądź wynajmie nieruchomości mają na celu zapewnić Państwu najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji.

W świetle unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) pragniemy Państwa poinformować, iż nasze biuro odbyło szkolenie organizowane przez Powszechną Akademię Nieruchomości PTEiDRN - RODO NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI. 

Nasza firma KMI Nieruchomości - będzie przetwarzała Państwa dane osobowe oraz wszelkie przesłane przez Państwa dokumenty zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych dla ogólnych celów naszej działalności biznesowej przez czas nieokreślony do momentu wyraźnego odwołania.

 

Siedziba biura znajduje się w Toruniu przy ul. Piekary 14/5, na Starówce. Dla naszych Klientów miejsce to jest bardzo dogodne, gdyż znajduje się w centrum miasta.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszym biurem. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Klienta.

 

Zespół KMI Nieruchomości

 

 


 

Nasze certyfikaty